Воскресенье , 1 Август 2021

На Одещині чиновники обкрадають дітей

13.03.2019

На фоні масштабних вседержавних крадіжок, дрібніші випадають з поля уваги суспільства. А дарма. Так, в Лиманському районі, просто на очах у всіх, дежрпосадовці влаштували собі додатковий заробіток. І нічого, що підзаробити вирішили саме на дітях.

Про це повідомляється в блозі-платформі «Enigma»(https://enigma.ua/articles/tam-i-ray-de-khliba-kray-s).

Одні крадуть під час війни, нехтуючи життями наших солдат, інші «мутять» на дітях, монетизуючи майбутнє вже зараз. Очевидним є те, що там, де крадуть на хлібі, будуть красти на зброї. Причому цинізм і великої, і малої наживи абсолютно однаковий.

Так, йдеться про хліб, у буквальному сенсі. Як заробити собі на маселко, а можливо навіть з ікрою? Алгоритм дуже простий. Навіщо вигадувати велосипед, якщо найпримітивніші «схематози» працюють як годинник?

Отже, укладаєш договір на постачання хлібу до дитячого навчального закладу на загальну суму 199 тисяч (знайома історія, правда? Адже в цьому випадку ніякого тендеру і постачальником є той, на кого карта ляже).


Пересічна вартість булки хлібу у продуктових крамницях складає приблизно 14 гривень. Але дитячий заклад отримує булку хліба за ціною 27.80, тобто майже вдвічі дорожче.
Звісно, відділ освіти, молоді та спорту Лиманської районної держадміністрації (колишній Комінтернівський район) Одеської області живе на іншій планеті і просто не в курсі, скільки коштує в магазинах хліб. Тільки цим можна пояснити факт заключення договору на постачання хлібу за вартістю, що майже вдвічі завищена. Ну або іншу причину придумайте самі.

Ну і чим можна пояснити той факт, що в інших закладах закуповують хліб за стандартною ціною, теж придумайте самі.
В цій історії немає ніяких таємних інсайдів і все можна знайти у відкритому доступі.

Цікаво те, що зазвичай держслужба вважається вкрай неприбутковою, але лише в тих випадках, коли ти просто не вмієш «неприбутки» перетворювати на прибутки.

Якщо ви думаєте, що це єдиний випадок у фінансовій діяльності відділу освіти, молоді та спорту Лиманської районної держадміністрації, який викликає питання, то ви помиляєтесь. Є цікаві моменти у закупівлі деревини для опалення, а також нещодавно був цікавий випадок із закупівлею акустичної техніки для дитячого центру творчості, яка мала бути новою, але чомусь виявилася не такою вже і новою. Ось так, з миру по нитці.

Розумієте, дорогі співвітчизники, коли ви плачете, що Гладковський-джуніор вкрав у вас мільйони на зброї, спитайте себе, чи не все це починається з того, що хтось інший спочатку вкрав у вашої дитини на булці хлібу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *