Понедельник , 26 Июль 2021

На Одесчине председатель крадёт конфеты и уголь у детей

10.01.2019

Сегодня нам в редакцию поступило довольно эмоциональное письмо от жителей Трояндовского сельского совета (Лиманский р-н). Наши постоянные читатели уже знакомы с главной причиной всех бед этого населенного пункта Одесской области.

Мы решили не передавать своими словами, а предоставить весь текст письма для вашего чтения.

Згідно звіту про виконання бюджету Трояндівської сільської ради за 9 місяців 2018 року, на придбання твердого палива (вугілля кам’яного) по ціні 6500 гривень за тонну було витрачено:
60999,32 грн. на опалення адмінбудівлі сільради, та 59996,12 грн. на опалення дитячого садка «Малятко» в с.Трояндове. Тобто, було придбано 18 тонн вугілля на опалення одним котлом будинку, де фактично знаходиться сільська рада та дитячий садок.
77992,92 грн. (в тому числі 60000 грн за рахунок коштів місцевого бюджету) — на опалення Трояндівського будинку культури, та придбано 12 тонн вугілля.
Головою Трояндівської сільради Ігорем Пилипчуком з 18-ти тонн вугілля, придбаних за бюджетні кошти, фактично завезено 13 тонн вугілля для опалення дитячого садка та сільської ради. Ще 5 тонн вугілля він фактично використав на свій розсуд, не за призначенням.
Також, із закуплених за бюджетні кошти 12 тонн вугілля для опалення Трояндівського будинку культури, фактично було завезено 7 тонн вугілля. Ще 5 тонн вугілля голова фактично використав на свій розсуд, не за призначенням.


В один прекрасний момент батькам повідомили, що закінчуються 13 тонн вугілля для опалення дитячого садка, тому садок опинився під загрозою закриття. Тоді Ігор Пилипчук, зібравши співробітників дитячого садка, порекомендував рубати дерева в кленовому ліску.
В такому випадку вже може краще батькам дітей зобов’язати Ігора Пилипчука повернути, фактично вкрадені у малечі, 10 тонн вугілля?!
Красти у дітей — дуже великий гріх, але у Пилипчука, замість віри у Святу Трійцю, скоріш за все, безмежна віра в срібну монету. А як інакше ще можна пояснити крадіжку вугілля у дітей?!
Громаді рекомендовано звернутись до депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе, який безкоштовно розвозить вугілля майже в кожний двір на території Першотравневої, Любопільської, Визирської сільрад, щодо забезпечення вугіллям будинків соціальної сфери та будинків простих виборців, котрі дуже потребують вугілля для опалення домівок. Звернення пишеться в довільній формі на ім‘я депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе від Лиманського району, вказавши необхідну кількість тонн та адреси, куди потрібно привезти вугілля. Доставка безкоштовна. Не було жодного разу, щоб Олег Джумберович залишався осторонь проблем виборців Лиманського району. Звернення рекомендовано направляти на адресу: 67543, Одеська область, Лиманський район, с.Визирка, вул. Олексія Ставніцера, буд. 60
Спочатку, Ігор Пилипчук разом з головним бухгалтером, присвоїли частину дитячих новорічних подарунків. Досі жруть той шоколад, поки не злипнеться! Тепер вугілля вкрали, довівши до загрози зриву можливість перебування дітей в теплому приміщенні дитячого садка та будинку культури.
Змусити б перед всіми односельцями голову сільради та головного бухгалтера те вкрадене вугілля з’їсти, поки не задимить з усіх дірок, щоб знали ціну здоров`я дітей.

Місцеві мешканці сподіваються, що настане той час, коли районна або обласна влада дасть жорстку правову оцінку діям голови Трояндівської сільради Ігорю Пилипчуку. Та піде він лікуватись за обрій, або переїде до побратима Колісніченка в Крим.

Наблюдая за номерами председателя Трояндовского сельского совета на протяжении длительного времени, у редакции «Кризиса» сложилось впечатление, что председателя Трояндовского сельского совета Лиманского района Пилипчука никто из властей не замечает. Тот этим пользуется, воруя у местных детишек. Может вышестоящие боятся связываться с неуравновешенным человеком. В любом случае, мы искренне сочувствуем местным жителям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *